Wszystkie urządzenia produkujemy w oparciu o własne zaplecze produkcyjne. Są to :

Urządzenie do lutowania na fali SEHO wyposażone w tzw. falę turbulentną, pozwalającą na bezproblemowe lutowanie klejonych elementów SMD, nawet w obudowie PLCC (bek konieczności powiększania padów). Druga fala firmy SEHO wykorzystywana jest do lutowania układów specjalnych.

Seho  Podgrzewacz

    Posiadamy dwa automaty do montażu SMD : Samsung CP-20CV, dwugłowicowy, o wydajności do 8000 elementów na godzinę. Drugi to automat HEEB HM60, o wydajności teoretrycznej rzędu 3000 elementów na godzinę, ze stacją do klejenia elementów. Najmniejsze montowane elementy, to 0402, TSOP i TQFP o rozstawie 0,5 mm. Montujemy także układy BGA i finepitch - automat CP-20 ma dość rozbudowany układ wizyjny. Na zdjęciach poniżej CP-20CV.

HM1   hm2

    W chwili obecnej do lutowania rozpływowego wykorzystujemy piec tumelowy 300 mm firmy SEF oraz piec szufladowy firmy Mechatronika.

    Nasze laboratorium wyposażone jest w szereg profesjonalnych przyrządów pomiarowych, niezbędnych do poprawnego testowania urządzeń bateryjnych i zasilanych z sieci. Posiadamy między innymi oscyloskopy analogowe i cyfrowe o paśmie 150 do 350 MHz, burst generator (do 4400 V), generator sygnałowy, analizator widma. Posiadamy oprogramowanie skrośne do edycji programów na procesory z jednostką '51, Microchip serie 16, 24 i 32, Texas seria MSP430, Mitsubishi seria M16.

    Obwody drukowane projektujemy sami, z wykorzystaniem programu EAGLE 6 (współpracujemy z producentem programu, niemiecką firmą CadSoft). Mamy też bardzo dobre kontakty z producentami obwodów drukowanych.